Facebook
přihlášení
hlavní nabídka
partneři
Frintasaddlery
Internetový portál shaana.cz
předpověď počasí
Stodola Michala Tučného 2008
Historie

NĚCO MÁLO FOTOGRAFIÍ NAVÍC

Prší, prší a prší.
To bylo nejčastějším slovem letošního 11. ročníku Stodoly Michala Tučného. Nepřestávající provazy deště od čtvrteční noci až do sobotního večera. Nejhorší počasí letošního léta.
Navíc přípravy letošní Stodoly otrávila nedaleká parazitní akce.
Co k tomu dodat.

Na Stodolácké louce se sešli ti nejodvážnější, nejstatečnější a nejvěrnější diváci. Většinou jsme viděli jenom jejich oči vykukující zpoza hory igelitů a celt.Vám všem, které nepřízeň počasí neodradila a přijeli jste, patří náš VELKÝ OBDIV A VELKÉ DÍKY.Věříme, že jste letošní Stodolu přežili bez vážnějších následků.

Naše velké poděkování míří také ke všem zúčastněným, kteří mají na průběhu Stodoly nemalý podíl. Zejména velké díky Míše, Báře, Zitě, Veronice, Filipovi, Lence, Renatě, Aničce, Khandnamsrai Gulguu, Pavlovi, Pepovi a dobrovolnému hasičskému sboru Čepřovice - oni ví! Také velké díky ostatním pořadatelům - oni také ví. Děkujeme umělcům a všem zúčastněným firmám za trpělivost a ochotu. Martě, Honzovi, Frekvenci 1, Deníkům, Velkopopovickému Kozlovi, DZ Dražice a všem partnerům, kteří nás podporují.A jak proběhla letošní Stodola?
V 10.00 zahájili dopolední a odpolední program naši oblíbení moderátoři Tomáš Morávek s Jonášem Novotným. Vystoupily kapely Photolab, The Weasterners, Cop, Václav Koubek, Druhá tráva s Robertem Křesťanem, MIG 21, Taxmeni, Hamleti, Semtex, Michal Hrůza & kapela Hrůzy - Prší, prší....

Přestalo pršet.

Ve 20.30 začal večerní program, jako vždy se skvělým Alešem Hámou a kapelou Tučňáci.
Všichni návštěvníci, kteří vydrželi na hlavní večerní program, nebo dorazili těsně před jeho zahájením, mohli vidět úžasné nasazení všech zúčastněných - Richarda Tesaříka, Honzy Vyčítala, Leony Černé, Tomáše Linky, Tomáše Trapla, Martina Pošty, Míši Tučné, Dalibora Gondíka, ale i všech těch, kteří byli na Stodole poprvé jako Ondřej Ruml, Michal Hrůza, Dasha, Semtex, sbor Sonitus a sbor Česká píseň a Strakonické dudačky. Dobrá nálada se z jeviště odrážela i do již početnějšího publika, také nechyběli ani slzy, především při vystoupení mongolského hosta - zpěvačky Khandnamsrai Gulguu, která zazpívala Michalovu píseň Poslední kovboj přeloženou do mongolštiny a dojala publikum poslední slokou zazpívanou česky. Také jak máme z vašich zdrojů, "nezůstalo ani oko suché" při písničce "Tam u nebeských bran", kterou zazpívala mladičká Anička Kotlíková a kterou si zopakovala ve finále s Richardem Tesaříkem. Aničku nerozhodilo ani když při jejím prvním vystoupení večera neplánovaně a náhle vypadl světelný zdroj a diváci ji mohli vidět pouze za svitu displayů mobilních telefonů našich rychlých pořadatelů.
Světla se opět rozsvítila a blížilo se finále, kde už zpívali nejen učinkující, diváci ale i hosté a pořadatelé.


Zkrátka ač nám letos nepřálo počasí, Stodola se nakonec povedla!

Stránky pro tisk Poslat známému Vytvořit z článku PDF
Powered by XOOPS 2.0.16 ? 2001-2008 The XOOPS Project