Facebook
přihlášení
hlavní nabídka
partneři
Frintasaddlery
Internetový portál shaana.cz
předpověď počasí
(1) 2 3 4 »
Historie : NĚCO NAVÍC

Čtěte dál... | 2675 dalších bajtů
tučňáci & leona černá : kontakt
Čtěte dál... | 1031 dalších bajtů
Grafické studio : GRAFICKÉ STUDIO KYNO
Grafické studio

/POTŘEBUJETE PRO VAŠI FIRMU NOVÝ DESIGN?
LETÁKY, PLAKÁTY, BILLBOARDY, KNIHY, KATALOGY, PERIODIKA, OBALY....

více naleznete zde


Nejnovější realizace našeho studia.

Čtěte dál... | 1057 dalších bajtů
Kontakt : KONTAKT
Kontakt

/AGENTURA KYNO
Ovenecká 28
170 00 Praha 7

Doručovací adresa:
Hoštice 32
38701

Agentura KYNO
mobil:

602 380 954
724 574 044

stodola@kyno.cz
info@stodolamt.cz

Soutěže o vstupenky - soutez@kyno.cz

Stánkový prodej - 724 574 044, 602 442 808, stanky@kyno.cz

Grafické studio - 602 380 954, studio@kyno.cz
web: www.kyno.cz

Platan day
602 380 954, 724 574 044
platanday@kyno.cz

Informace : STROM PRO MICHALA

Hej, hola, vy všichni kteří máte rádi písničky Michala Tučného! Vy, kteří jste ho měli rádi stejně jako já! Vezměte lopatu a rýč a připojte se ke mně! Myslím to vážně a není to proto, že bych snad potřeboval dokazovat divákům jednoho televizního pořadu, že kromě udílení rad umím také pracovat. To už jsem ukázal mnohokrát. S mým mistrem kovářem jsme v pořadu kovali zvonek, s mistrem světa v kácení dřeva jsme poráželi strom ruční pilou a nedávno jsem tvořil motorovou pilou lavičku vlastní konstrukce. S lopatou a rýčem to myslím vážně proto, že jsou potřeba k sázení stromu. Může to být stromek vyrostlý z náletového semínka, stejně jako sakura nebo lípa, kterou koupíte někde v zahradnictví. Prostě stromek. Jednou z něj vyroste velký strom, který nabídne poutníkům stín a ptákům domov. Vyrobí spoustu kyslíku pro vaše děti a vnoučata. Stejně jako dvě mohutné lípy kousek za Hošticemi, které Michal miloval a ke kterým se často jezdil nabíjet jejich energií.

Čtěte dál... | 2850 dalších bajtů
Michal Tučný : MICHAL TUČNÝ

Michal Tučný se narodil 11. ledna 1947 v Praze. Vyučil se prodavačem, poté vystudoval střední ekonomickou školu. V mládí se učil hrát na kytaru a klavír, docházel i zpívat do sboru. Ve čtrnácti bubnoval ve školním dixielandu, potom působil ve skupině Makers a zpíval se skupinou B-sextet.

Čtěte dál... | 1282 dalších bajtů
Hoštice : HOŠTICE U VOLYNĚ

Tato dnes již mediálně známá vesnička leží sedm kilometrů od Strakonic a to směrem na Vimperk a Volyni. Díky svému rodákovi, režisérovi Zdeňkovi Troškovi, se Hoštice proslavily v českých filmových komediích "Slunce, seno, jahody", "Slunce, seno a pár facek" a "Slunce, seno, erotika". Michal Tučný Hoštice přijal za svůj druhý domov a trávil tam prakticky veškerý svůj čas na sklonku svého života.

Čtěte dál... | 2342 dalších bajtů
Historie : Stodola Michala Tučného 1998
Historie

První Stodoly Michala Tučného probíhaly už za Michalova života. Na jeho hoštickém statku se pravidelně každý rok sjížděla celá jeho kapela Tučňáci. Nejen aby zkoušeli, ale také aby zahráli hoštickým rodákům a všem svým přátelům na návsi.

Čtěte dál... | 796 dalších bajtů
Historie : Stodola Michala Tučného 1999
Historie

V sobotu 28. srpna se nad Hošticemi objevil balón. Přeletěl nad hlavami spáčů zabalených v celtách, kteří se do Hoštic sjížděli už několik dní z celé republiky, přijeli i ze zahraničí. Bylo jich téměř sedm a půl tisíce. Šátky s podpisem a portrétem Michala Tučného, které dostali všichni jako upomínku ke slosovatelným vstupenkám, se okamžitě ocitly na krku, na klobouku či proklatě nízko u pasu. S prvními údery do strun začaly padat první kapky deště. Skupina YO-YO band se snažila déšť rozehnat. Marně... Ale vytrvalý déšť program a nadšení diváků neutopil. Dvanáctihodinový maratón hudby, písniček a deště proběhl v neuvěřitelné pohodě.

Čtěte dál... | 5087 dalších bajtů
Historie : Stodola Michala Tučného 2000
Historie

Jak víte, v roce 2000 uplynulo pět let od smrti Michala Tučného, a proto jsme se 26. srpna opět setkali v Hošticích. Už od pátku byly Hoštice plné návštěvníků, kteří navštěvovali místa známá z Troškovy filmové trilogie a přinášeli kamínky z blízkých i dalekých cest na Michalův klobouk. Oproti předchozím ročníkům jsme vybrali jinou mnohem prostornější louku, ze které je výhled na okolní Šumavské kopce. K našemu potěšení do Hoštic dorazilo zhruba deset tisíc tátových příznivců. Každý, kdo si zakoupil vstupenku, dostal malý dárek - výroční "Michalův groš". Tentokrát je očekával krásný slunečný den, bylo takové horko, že hasiči z Čepřovic museli na popud lékaře návštěvníky ochladit vodním dělem. I přesto, že bylo krásné počasí, se nám nepodařilo uskutečnit plánované překvapení pro diváky ve večerním programu. Chtěli jsme, aby se na konci koncertu na nás podíval Michal s nočního nebe - díky horkovzdušnému balónu. Ale foukal tak silný vítr, že balón nemohl vzlétnout. Nebyla to jediná neplánovaná změna; programu se z důvodu nemoci bohužel nemohla zúčastnit moje setra Míša Tučná a díky čtyricetistupňovým horečkám ani Pavel Sedláček. Nepřijel ani Zdeněk Troška, který pracoval na jednom ze svých dalších filmů.

Z USA dorazila Rattlesnake Annie, která přijala nabídku vystoupit ve Stodole v roce pátého výročí tátovy smrti s velkou vstřícností. Návštěva tak významné osobnosti s sebou přinesla i spoustu práce navíc, ale myslíme si, že výsledek stál za to.

Čtěte dál... | 5990 dalších bajtů
(1) 2 3 4 »
Powered by XOOPS 2.0.16 ? 2001-2008 The XOOPS Project