Facebook
přihlášení
hlavní nabídka
partneři
Frintasaddlery
Internetový portál shaana.cz
předpověď počasí>> Vložit zprávu do Návštěvní knihy <<  
V Návštěvní knize je 250 zpráv

« 1 2 (3) 4 5 6 ... 17 »

220 14.8.2012 Ahoj Tučnáci !!!!!
petr Zdravím všechny příznivce nejlepší country kterou zpíval náš Michal,zprávy o počasí jsou zatím příznivý,slunečno a kolem 21stupňů,tak to snad vyjde,zatím se všichni mějte a uvidíme se v pátek U javoru!!!

219 13.8.2012 program 2012
katka Tak letos opět muzikálové hvězdy,tentokrát Pepa Vojtek,Monika Absolonová a Tom Trapl.. Nějak tam tedy chybí "nevěrný" Petr Kolář. No uvidíme,zdravím CUPRA.A jaké bude počasí?


218 9.8.2012 ????
Reny Kuna,admine vstávej!!!!!!!


217 18.7.2012 PEJSEK ANO NEBO NE?
ANAVI ZDRAVIM MAM OTAZKU ZDA KDYZ JE TO MALICKY PEJSEK MUZU SI HO VZIT SEBOU DO AREALU DO TASKY A DO KEMPU??? DEKUJI ZA ODPOVED ANAVI


Zpráva od admina: pejsci v areálu můžou být, ale nezapomeňte na očkovací průkaz, vodítko a košík.


216 12.7.2012 PORADI ME NEKDO???
ANAVI ZDRAVIM!!! JE TO UZ PAR LET CO JSEM BYLA NA STODOLE PROTO ME ZARAZILO ZE TED NESMI DO ARELU PEJSCI!! NEVITE NEKDO JESTLI SE MUZOU MALE V TASCE? NEBO ANI TO? A DRUHA VEC NEVIM JESTLI JSEM POCHOPILA DOBE ZE SE NESMI FOTIT ANI VYSTUPUJICI? DIKY PREDEM ZA ODPOVED!!!


215 3.6.2012 přístřešky
mikynak Zdravim, mě by zajímalo, jak je to na louce s přístřešky a podobnými věcmi. Pokud vím, byly vždy zakázány a já se loni nemohl dohodnout s lidma před náma a viděl pódium jen tak,tak. Sednou si do prostředka, vybalej slunečník a co se děje za nima je vůbec nezajímá.Neměl by to někdo hlídat?


214 27.5.2012 ???
Reny Tak se nám to pomalu blíží.Doufejme,že oganizátor už zajistil parádní počasí.A vzkažte prosím personálu u vstupu atˇto zkusí s úsměvem.Jdeme za zábavou a ne na exkurzi raketové základny.Ahoj a záhy v Hošticích


213 14.5.2012 psi v arealu
maybe Dobrý den, chci se zeptat, jak je to se psy v arealu Stodoly? V upozorněních a zákazech jsou psi zakázáni, ale já vloni měla za sebou dva nepřehlédnutelné (ale spořádané) hafany. Ptám se proto, že bych s sebou také ráda psy vzala.
Díky za odpověď.


Zpráva od admina: Dobrý den, psi do areálu můžou, jenom musíte mít platný očkovací průkaz a u vstupu předložit OP, aby si Vás mohli zapsat, kdyby se pejsek stratil.


212 22.4.2012 čekání
hans88 já takyčekáma koukám každý den.snad to tady bude co nejdřív.docela mě zajímá o vstupní.....


211 12.4.2012 program?
houba každý den sleduju stránky stodoly... a pořád žádnej program? co se děje.. dycky tuto dobu to bývalo pokud se nepletu...


210 1.4.2012 Svátek COUNTRY.
Kujda Svátek country a vzpomínka na Michala Tučného má pro letošní rok již své datum, moc se těšíme. Ahoj všichni Tučňáci.


209 2.9.2011 Miluji stodolu
bodusa Zdravím všechny účastníky letošní stodoly,byl to opět úžasný zážitek.To že někdo z učinkujících trochu uklouzne by jsem vůbec neřešila,bylo vedro a od rána se pije pivo tak už večer jsou všichni pod parou.Navzdory tomu je tam úžasná atmosféra a vždy se na to těším celý rok.Pořadatele prosím za všechny fanoušky stodoly o umístění toalet na obě strany,je to opravdu nemožné stále obíhat celou stráň.Děkuji moc rodině Michala Tučného za dodržování této vzpomínkové akce na úžasného zpěváka.Ahoj všichni na příští stodole.Dobromila


208 31.8.2011 Stodola 2011
EVAB Děkuji všem organizátorům za letošní Stodolu. Byla fantastická jako každý rok. Když čtu některé kritiky tak nevycházím z úžasu. Moderátor byl dobrý, my jsme se dobře bavili, program byl taky výborný až na toho Brychtu - ale co stalo se, WC jsou v pohodě, obdivuji při množství lidí čistotu, a jsou tam kde jsou, protože to máme nejblíž z kempu, No prostě jaký si to uděláš takový to máš. Těšíme se už teď na příští rok a ještě jednou všem zúčastněným moc děkujeme. Holky z Mostu


207 30.8.2011 MORÁVEK
larm Nechci a ani nebudu obhajovat Morávka, ale proč takovou akci nemoderuje P.NOVOTNÝ? Nebo řekl o M.TUČNÉM pravdu v tv a nemůžete mu to zapomenout?


Zpráva od admina: Bohužel vůbec nevíme o čem je řeč. Ale pokud si vzpomínáme tak Petr Novotný byl pozván na poslední 10ti leté výročí jako host a diváci se ovlivněni bulvárem k němu nezachovali moc hezky. Tedy pro to.


206 30.8.2011 Pro organizátory
Amoli Zdravím,na letošní Stodole jsem shledal hned 3 negativní poznatky.
1)Hned u vstupu mě zarazilo nesmyslné nařízení organizátora zákaz vstupu s pet lahvemi 1,5-2l na to jaké bylo vedro to bylo dosti omezující!
2)Výkon pana moderátora Morávka jak už bylo přede mnou několikrát zmíněno,byl skutečně urážlivý a zesměšňující prakticky kohokoliv koho měl na mušce,toto byl spíše výkon primitiva a ne profesiálního moderátora.
3)Nevhodně umístěné Toi Toi záchody,je opravdu obtěžující obcházet snad 50x za festival celý areál do kopce kolem diváků a dolů kvůli močení,pokud zrovna jste na levé straně areálu.Snad by se mohla 2.část záchodů umístit na druhou stranu.
,aby byla spokojenost s dostupností.Děkuji.


Zpráva od admina: 1, Tento zákaz je téměř standartní pro všechny festivaly
2, O panu Morávkovi toho již bylo řečeno dost. Za poslední roky odvedl na Stodole velmi dobrou práci a sklidil vaše velké pochvaly. V letošním roce se po svém výkonu nám všem omluvil a velice se omlouvá i divákům. Věříme, že jeho příští moderování bude mnohem lepší.
3, O tomto návrhu budeme uvažovat. Děkujeme za námět.


« 1 2 (3) 4 5 6 ... 17 »
Powered by XOOPS 2.0.16 ? 2001-2008 The XOOPS Project